Musisz się najpierw autoryzować, aby móc dołączyć do wybranego turnieju.

O Lidze

Witam wszystkich miłośników snookera!

Liga snookera powstała na początku 2014 roku z inicjatywy Rattusa hrabiego Norvegicusa-Chojnackiego, wielkiego miłośnika snookera. To jednak nie początek tego pięknego sportu w Sarmacji. Od wielu lat organizowane były niezliczone turnieje, niepowiązane jednak ze sobą. Co gorsza, nie były archiwizowane i większość wyników przepadła. Aby zapobiec temu w przyszłości powołana została właśnie Liga Snookera, a specjalnie w tym celu powstała niniejsza strona. Jest to centrum snookera w Sarmacji! Tutaj można zapisać się na turniej, można uzupełniać swoje mecze, sprawdzać wyniki, analizować tabele oraz wspierać finansowo całe przedsięwzięcie. Na chwilę obecną strona oferuje podstawowe funkcje, niezbędne do prawidłowego działania, jednak w miarę upływu czasu, nowych powysłów, idei czy rozwiązań, będzie się stale rozwijać i oferować coraz to więcej możliwości.

Jako organizator serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy oraz integracji. Snooker to niesamowite emocje i dobra zabawa. Snooker to jeden z dwóch sportów narodowych Księstwa Sarmacji. Zachęcam do częstego odwiedzania strony oraz do uczestnictwa w zawodach.

Zaproszenie kieruję nie tylko do mieszkańców Księstwa Sarmacji, ale do całego mikroświata! Stańmy ponad podziałami, ponad kłótniami i waśniami. Poprzez sport pokażmy, że wspólna rywalizacja może odbywać się w wyśmienitej atmosferze wśród ciekawych ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Zwracam się także z apelem, jeśli znasz kogoś w dowolnej mikronacji interesującego się snookerem lub chcącego poznać ten sport, przekaż mu wiadomość z linkiem do tej strony, wyślij mu zaproszenie w moim imieniu. Stwórzmy razem wielką snookerową rodzinę!

Wesprzyj Ligę

Jeśli chciałbyś wspomóc Ligę Snookera, to poniższa Świniobila Skarbonka przyjmie każdego liberta. Poprzez Twoją dotację sprawisz, że najlepsi snookerzyści w Sarmacji i nie tylko będą mieć dodatkową motywację do podejmowania jeszcze większego wysiłku przy stole bilardowym i do nie odpuszczania jakiegokolwiek meczu! Dzięki zgromadzonym dotacjom w każdym turnieju nagrodzeni zostaną zawodnicy zajmujący miejsca na podium, a także właściciel najwyższego brejka oraz zdobywcy brejków ponad pewien poziom, który ustalany będzie przed każdym turniejem. Serdecznie dziękuję i zapraszam do zabawy w Lidze Snookera!